Dolar : Alış : 32.1940 / Satış : 32.2520
Euro : Alış : 34.9265 / Satış : 34.9894
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1006 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yarıyıl Tatili Önerileri

18 Ocak 2020
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Yarıyıl Tatili Önerileri
Yarıyıl Tatili Önerileri

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü’nde görevli Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uzmanları, 17 Ocak 2020 Cuma Günü karnelerin alınması ile başlayacak olan ve 3 Şubat 2020 Pazartesi günü okulların açılması ile sona erecek olan yarıyıl tatilinin en verimli bir biçimde değerlendirilebilmesi amacı ile öğrencilere bazı önerilerde bulundular.

Sevgili Öğrenciler; bu tatil dönemlerinin sizlerin hayatında çok önemli ve unutulmaz bir yeri olduğunu düşünüyoruz. Özellikle tatil dönemleri sizler için ayrıca çok değerli fırsatları da beraberinde getirir. Sizlere, bu yarıyıl tatil döneminde güçlü olmadığınız yönlerinizi geliştirmenizi, kendinizi tanıma imkânı bulabileceğiniz ve akademik zekânızın yanı sıra duygusal zekânızın da gelişmesine katkı sağlayabilecek sanatsal, kültürel, sportif ve bilimsel faaliyetlere katılmanızı öncelikle ve özellikle tavsiye ediyoruz. Tatil sürecinde mümkün olduğu kadar ve imkânlar dâhilinde kitap okuma, film izleme, müze ve tarihi mekân gezileri, öğretmen-akraba ve arkadaş ziyaretleri ile toplumsal yardımlaşma ve dayanışmayı destekleyici faaliyetler içerisinde yer almanız da son derece önemlidir.

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü uzmanlarından yarıyıl tatilinde de tüm öğrenci ve velilerimiz rehberlik ve psikolojik danışmanlık desteği alabilir.

Randevu ve Ayrıntılı Bilgi İçin: ALO REHBERLİK: 0376 213 16 01

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi