Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay 7 Yıllık Faaliyetlerini Basınla Paylaştı

15 Şubat 2021
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay 7 Yıllık Faaliyetlerini Basınla Paylaştı
Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay 7 Yıllık Faaliyetlerini Basınla Paylaştı

30 Mart 2014 yerel seçim sonuçlarıyla birlikte Orta ilçesinde başkanlık koltuğuna oturan AKP’li Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde de 0/0 52 oy alarak encümenler, ilçe başkanı, il genel meclis üyeleri ile birlikte 2.ci dönemin de de ilçesi için boş işlerle uğraşmadığını, uğraşmayacağını da tekrarladı.

Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay 12.02.2021 Cuma günü saat 11:00’de Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Çankırı Basını ile bir araya gelerek 7 yıl içerisinde yaptığı, yapacakları faaliyetleri anlattı.

Onay, “02.12.1976 yılında Orta ilçesinde dünyaya geldiğini, İlk, orta ve lise eğitimini Orta İlçesinde tamamladıktan sonra, 2002 yılında Anadolu Üniversitesi işletme bölümünden mezun olduğunu, daha sonra 2007 yılında Mali Müşavir olduğunu, 2014 mahalli idareler seçimlerinde AK Parti Orta Belediye Başkanlığına aday olduğunun altını çizen Başkan 30 Mart 2014 seçimlerinden sonra Belediyeyi borçlu olarak devraldığını, bu gün itibarıyla da borçlarının bulunmadığını söyledi.

7 Yıllık Faaliyetlerini Paylaştı

30 Mart 2014 yerel seçim sonuçlarıyla birlikte Orta ilçesinde başkanlık koltuğuna oturan AKP’li Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde de 0/0 52 oy alarak encümenler, ilçe başkanı, il genel meclis üyeleri ile birlikte 2.ci dönemin de de ilçesi için boş işlerle uğraşmadığını, uğraşmayacağı tekrarladı.

En büyük projelerin 7 yıllık kendi belediye başkanlığı döneminde yapıldığını vurgulayan Onay şunları söyledi:

“Büyük bir köy görünümünde devraldığım Orta ilçesini yaşanılabilir bir ilçe konumuna getirmek için meclis üyesi arkadaşlarımla birlikte gece, gündüz, hafta içi ve hafta sonu demeden durup dinlenmeksizin aralıksız başlattığımız çalışmalarımızla büyük bir köy görünümündeki ilçemizi geride kalan 7 yıllık belediye başkanlığım dönemimdeki projelerimi hayata geçirerek yaşanabilir modern bir ilçe konumuna getirdik ve çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Durmak yok yola devam. 2014 ve 2019 yerel seçimler sonucunda Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Orta Belediye Başkanlığına seçildiğim gün AK Belediyecilik anlayışıyla öncelikle Belediyemizin acil yapılması gereken ve öncelik sıralamasına göre projelerimiz ve kendi ekibimiz ile kendimizi vatandaşlarımızın hizmetine adayarak çalışmalarımıza başladık” dedi.

Hizmet Binası, Personel Ve Araç Gereç Durumu

Onay, “İlk göreve geldiğimiz günden beri atıl, bakımsız ve ilgisizlik yüzünden harabeye dönmüş hizmet binamızın bakım onarımı, araç ihtiyaçlarımızın tamamlanması, 2014 ve 2019’ a kadar çok az kişiden oluşan personelimizin performansını arttırmaya yönelik uygulamalarımız ile güçlü bir aile konumuna geldik. Kendi personelimiz, şirket personellerimizle Orta ilçemize hizmet veriyoruz.

2014 yerel seçimlerinde

buykamagrausa.com

, Belediye Başkanlığına aday olup seçimi kazandığım seçim çalışmalarında söz verdiğim gibi, 2019 yerel seçimlerini de kazanarak (2. Dönem) yine Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday olduğum ve kazandığım seçim çalışmalarımda da Ortalı hemşerilerime onların hizmetkarı olacağım sözünü vermiştim. Sözünü verdiğim gibi 2. dönem belediye başkanlığım dönemimde de şirin ilçemiz Orta’ya verdiğim hizmetlerimle tüm hemşerilerimin hizmetkarı olmaya devam ediyorum. Ortalı hemşerilerim hizmetin en iyisine layık görevimin son gününe kadar da şirin Orta ilçemizi daha modern, daha şirin bir ilçe konumuna getirmek için çalışmalarımı aralıksız sürdüreceğim.

Tüm projelerime destek veren Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanı Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, İl, İlçe Başkanlarıma, Teşkilatıma, Orta halkına teşekkür ederim ’’dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi