Dolar : Alış : 30.8388 / Satış : 30.8944
Euro : Alış : 33.2640 / Satış : 33.3239
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Öğrenciler Mesleğin Ustaları İle Bir Araya Geldiler

13 Aralık 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Öğrenciler Mesleğin Ustaları İle Bir Araya Geldiler
Öğrenciler Mesleğin Ustaları İle Bir Araya Geldiler

Çankırı Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe ve Finansman alanı öğrencileri Çankırı Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası’na kayıtlı muhasebecilerle bir araya geldiler.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çankırı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünün ortak organizasyonu ile Muhasebe ve Finansman Alanı öğrencileri ile Muhasebeciler “Usta-Çırak Buluşması”  kapsamında bir araya geldiler.

Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Çankırı Defterdarı Ahmet Seçim GÜNDOĞAN, Sosyal Sigortalar İl Müdürü Hicran ÇAKMAKÇI, Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin YAKAR, Oda Üyeleri Recep ÇETİNKAYA, Sunay CENGİZ, Mehmet GÖKTAŞ, KUZKA temsilcisi Ahmet ÜNSEL, Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE çalışanları, Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi alan öğretmenleri ve idarecileri katıldı.

Soru-Cevap şeklinde gerçekleşen etkinliğin sonunda Muhasebecilere katkılarından dolayı teşekkür plaketi sunuldu. Çankırı Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan KOCAOĞLU’nun teşekkür konuşması ile etkinlik son buldu.

Etkinliğin gerçekleştirilmesinde emeği geçen eğitim paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi