Dolar : Alış : 31.1201 / Satış : 31.1761
Euro : Alış : 33.6543 / Satış : 33.7149
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Köy Okullarında Yüz Yüze Eğitim Başladı

15 Şubat 2021
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Köy Okullarında Yüz Yüze Eğitim Başladı
Köy Okullarında Yüz Yüze Eğitim Başladı

15.02.2021

Milli Eğitim Bakanlığının kararıyla yüz yüze eğitime kademeli geçiş kapsamında köy okulları ve anaokullar bu gün açıldı. 


Valimiz Abdullah AYAZ, eşi Hanımefendi Melike AYAZ ile birlikte uzun süren çevrimiçi eğitimin ardından başlayan yüz yüze eğitimin ilk gününde Merkeze bağlı Hasakça köyü ilkokuluna giderek, buradaki öğrencilerle bir araya geldi.


Kar sevinciyle yüz yüze eğitim sevincini bir arada yaşayan öğrencilerle sohbet eden Valimiz AYAZ, Hanımefendi Melike AYAZ ile birlikte öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Valimiz Abdullah AYAZ daha sonra öğrencilerle kartopu da oynadı.


Uzun süreli çevrimiçi eğitimden sonra, yüz yüze eğitimin ilk gününde Valimiz AYAZ’a İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK

Buy Amoxil UK

, İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin SARIKAYA, Hasakça Köyü Muhtarı Kazım TÜRK, Hasakça İlkokulu Öğretmeni İsa DOĞAN ve diğer yetkililer de eşlik etti.
1 Mart’tan itibaren ise tüm resmi ve özel ilkokullarda ve bu ilkokulların bünyesindeki ana sınıfları ile özel eğitim sınıflarında, seyreltilmiş şekilde haftada 2 gün yüz yüze eğitim yapılacak. Tüm resmi ve özel ortaokullar ile imam hatip ortaokullarının 8’inci sınıflarında da yüz yüze eğitime başlanacak.


8’inci sınıflarda yüz yüze eğitim yapılacak günler ile eğitime başlama ve bitiş saatleri okul yönetimleri tarafından öğretmenlerle birlikte belirlenecek. Ortaokul 5, 6 ve 7’inci sınıflarda tüm dersler uzaktan eğitim yoluyla işlenmeye devam edilecek.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi