Dolar : Alış : 32.1203 / Satış : 32.1782
Euro : Alış : 34.9383 / Satış : 35.0013
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1007 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İsmail Hakkı ESEN Şubat’ın ilk namazında içimizi ısıttı.

01 Şubat 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İsmail Hakkı ESEN Şubat’ın ilk namazında içimizi ısıttı.
İsmail Hakkı ESEN Şubat’ın ilk namazında içimizi ısıttı.

MHP Çankırı Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen Çorba İkramında Bulundu

                Mart 2019’ da yapılacak olan yerel seçimler için geçtiğimiz günlerde sahaya inerek büyük bir enerji ve heyecanla alanda sıkmadık el, çalınmadık kapı bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Belediye Başkan adayı İsmail Hakkı Esen parti teşkilatları ile uyumlu bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

İsmail Hakkı Esen’ e vatandaşların sergilediği sıcak ve samimi tavırlar gözlerden kaçmıyor. Sporcu bir geçmişe sahip olan Esen’in centilmenlikle çalışmalarına devam edişi ve kara propaganda yapmayışı vatandaşın takdirini kazanıyor.

Şubat ayının ilk sabah namazında, Hoca Ahmet Yesevi camiinde, namaz sonrasında halka çorba ikramında bulunan İsmail Hakkı Esen,  MHP belediyeciliğinin farkının ne olacağı ile ilgili basına verdiği demeçte; “Yerel hizmetler zamanında, hızlı, ekonomik ve özellikle adil bir şekilde sunulmalıdır. Aynı zamanda bu hizmetlerde çevreye duyarlı, mimari estetiğe önem veren, doğal, tarihi ve kültürel mirasın korunacağı ÜRETKEN BİR BELEDİYECİLİK anlayışı hakim olmalıdır.”

Makyajcı, rantçı ve ihale talanına açıkça meydan okuyacağını dile getiren Esen, şehir kaynaklarının şehir insanlarına yönelik harcandığı, sosyal kültürel, ekonomik ve bilimsel alanda üretimin teşvik edildiği bir anlayışın gerekliliği üzerinde önemle durduğunu ifade etti.

                Esen; “Çankırı’nın manevi ve doğal kıymetlerinin korunarak, yaparken bozmayan, bütüncül bir belediyecilik anlayışının hakim olacak” dedi.

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi