Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

‘’Çiftçilerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz’’

30 Ağustos 2023
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»‘’Çiftçilerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz’’
‘’Çiftçilerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz’’

AK Parti Çankırı İl Başkanı Erdoğan’dan Çiftçilere Büyük Destek

AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan, Çankırı Toprak Mahsulleri Ofisi’ni (TMO) ziyaret etti. Burada çiftçilerle görüşen Erdoğan, çiftçilerin yaşadıkları problemler hakkında da bilgi aldı.

Çiftçilerle samimi bir şekilde ilgilenen Başkan Erdoğan, çiftçilerin bekleme alanındaki ihtiyaçları doğrultusunda  AFAD’la görüşülerek iki adet seyyar lavabo yapıldığını açıkladı.

Ürünlerini teslim etmek için bekleyen çiftçilere ikramlarda bulunan Koray Erdoğan, ‘’Ben de çiftçiyim. Çiftçilerimizin sorunlarını yakından biliyorum. TMO yetkililerimizle el ele vererek tüm sorunları çözüme kavuşturacağız.’’ dedi.

‘’Çiftçilerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz’’

Başkan Erdoğan, ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, bu sene rekoltenin fazla olmasından kaynaklı yoğunluk yaşandığını belirtirken çiftçilere ziyaretlerinin devam edeceğini açıkladı.

Erdoğan, ‘’Bu yıl rekoltenin fazla olmasından kaynaklı TMO’da bir yoğunluk yaşanıyor. Bu elbette oldukça olumlu bir durum. Çiftçilerimizin bekleme alanında rahat etmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Ziyaretlerimiz de devam ediyor. Kızılırmak’ta da kavun çiftçilerini ziyaret ettik. Kızılırmak’ta bulunan ofis binasının yapılmasıyla ilgili talepleri vardı, bunları değerlendirdik. Çiftçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.’’ diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi