Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“1 MAYISTA MEYDANLARDAYIZ”

30 Nisan 2022
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»“1 MAYISTA MEYDANLARDAYIZ”
“1 MAYISTA MEYDANLARDAYIZ”

Topcu “Gelin taleplerimizi meydanlarda birlikte aktaralım”

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikası (Petrol-İş) 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle etkinlik düzenliyor.

1 Mayıs Pazar günü  düzenlenecek etkinlikte Petrol-İş Sendikası Çankırı  Şube Başkanlığı koordinesinde saat 11.30 da Kucaklama Taşı mevkiinde  toplanacak işçiler

buy levitra uk online

, davul zurna eşliğinde Anıt Alanına kadar yürüyüp basın açıklaması yapacak. 

“DÜNYA YERİNDEN OYNAR İŞÇİLER BİRLİK OLSA” diyerek açıklamada bulunan Topcu “Ülkemizin  ve işçi kardeşlerimizin geleceği için alanlardayız. Sendikasızlaştırmaya, güvencesizleştirmeye, kayıt dışı ve düşük ücretlerle çalıştırmaya, insan onuruna yakışmayan her türlü işe, her türlü davranışa ‘hayır’ diyoruz. İş kazalarının sona erdirilmesini, iş sağlığı ve iş güvenliği önlemlerinin artırılmasını, sağlıklı çalışma ortamlarının oluşturulmasını istiyor ve diliyoruz.” dedi.

Çankırı halkını, sendikaları ve tüm işçileri davet eden Petrol-İş Sendikası Çankırı  Şube Başkanı Halil İbrahim TOPCU “Çankırı Merkez ve 11 ilçe vatandaşımızı, işçimizi aileleri ile birlikte, Nevruz havasında, 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamalarına davet ediyoruz. Gelin taleplerimizi meydanlarda birlikte aktaralım. ” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi