Dolar : Alış : 31.1201 / Satış : 31.1761
Euro : Alış : 33.6543 / Satış : 33.7149
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yusuf Naci BAYINDIR’dan Ramazan Mesajı

15 Mayıs 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Yusuf Naci BAYINDIR’dan Ramazan Mesajı
Yusuf Naci BAYINDIR’dan Ramazan Mesajı

Mübarek ramazan ayını karşılamanın sevinç, heyecan ve gönül huzurunu yaşayacağımız bu güzel günlerde, yani bu kutlu ayda; İnanıyor ve bekliyorum ki bütün Müslümanlar mutlaka bir iç muhasebe yapmalı, kendimizi ve çevremizi samimiyetle gözden geçirmeli, ihlaslı vicdan nizamını baştan ayağa yeniden kontrol etmeliyiz.

Biliyor ve duyuruyorum ki; Kırılan kalpleri onarmak, kararan yürekleri aydınlatmak, ilgi – sevgi – şevkat ve hatırlanarak AHDE VEFA bekleyen gönüllere ulaşacağımız rahmet dolu günler bizi  bekliyor. Bir ay boyunca dolu dolu akacak, rahmet, mağfiret, ve bereket çeşmesinden kana kana içmeyi umuyor ve diliyorum.

Orucu yalnızca yemeyerek, içmeyerek tutmayacağız. Tüm bedenimizle aynı anda oruca ve ramazana iştirak edecek, ibadetlerimizi layık-i vechi ile yerine getireceğiz.

Nefislerine teslim olmuş, vehimlerine rehin düşmüş, hırslarına yenilmiş, egolarına boyun eğmiş, komplekslerinden kurtulamamış zavallılar için belki değişen bir şey olmayacaktır. Dileğim odur ki; Bu kutlu ayın kurtuluş hidayetine, bu zavallılarında ulaşmasıdır.

Bu kutlu ayda iftar sofralarında sadece ekmeğimizi, sadece suyumuzu değil; Sevgimizi, içtenliğimizi ve kardeşliğimizi de paylaşmalıyız. İnşallah manevi coşku ve lezzetin yaşandığı bir ay boyunca Türk-İslam alemi, diriliş ve silkinişle birlikte, huzur ve sükunete de kavuşur. İnşallah titrer ve kendine döner.

Rabbimden niyazım; İslam ülkelerinde akan kanın durması, şiddetin, zulmün, ölümlerin sonlanması, sevgi, huzur ve kardeşliğin hakim olmasıdır.

Milliyetçi – Ülkücü Hareketin Lideri, Türkmen Beyi, Bilge Devlet Adamı, Ferasetin Timsali Sayın genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ Bey‘in de dediği gibi; “Zulme karşı direnirken, hayatlarını kaybeden Filistinli kardeşlerimize Allah’dan rahmet yaralılara şifa diliyorum. Türk milleti ve Ülkücü – Milliyetçi hareketçiler daima din kardeşlerinin yanındadır. İmanla perçinlenmiş, irade ile pekişmiş bu ahlaki ve meşru taraf Allah’ın izni ile değişmeyecek, dönüşmeyecek ve mutlaka galip gelecektir. Kudüs, İstanbul’un ikiz kardeşi, ilk kıblemiz namus timsalimizdir.”

Bu mübarek ay vesilesi ile dini Mübin-i İslam uğruna; Milletimizin birliği, vatanımızın bütünlüğü, Türk Devletinin bekası için can veren bütün aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet , kederli ailelerine sabrı cemil niyaz ediyorum.

Yine bu mübarek ay vesilesi ile yaklaşan 24 Haziran seçimlerinin de; Huzur- sükunet ve selamet içerisinde geçerek vatanımıza, milletimize, devletimize ve Çankırı’mıza hayırlara vesile olması en büyük dileğimdir.

Son olarak çok kıymetli ve saygıdeğer bulduğum yayıncılığınız aracılığı ile Aziz milletimizin; Mübarek Ramazan Ayını akabinde de kutlayacağımız mübarek Ramazan Bayramını ve en önemlisi bu ayın içerisinde bulunan ve bin aydan hayırlı olan mübarek Kadir Gecesini en içten dileklerimle tebrik ediyor, Cenab-ı Allahın vatanımızın bütünlüğünü, milletimizin birliğini, devletimizin bekasını daim kılmasını niyaz ediyor, sizin aracılığınızla da bütün milletimize,  Çankırı’lı hemşerilerimize ve çok kıymetli ülküdaşlarımıza en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Yusuf Naci BAYINDIR

Milliyetçi Hareket Partisi

Merkez Yönetim Kurulu Üyesi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi