Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yeni Yönetim Kadrosu Belirlendi..

27 Şubat 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Yeni Yönetim Kadrosu Belirlendi..
Yeni Yönetim Kadrosu Belirlendi..

Çankırı Ülkü Ocakları duyurdu.

Çankırı Ülkü Ocakları’nda, Genel Başkanımız Sayın Dr. Sinan ATEŞ Bey’in talimatlarıyla 14.02.2019 tarihinde bir bayrak değişimi gerçekleştirilmiştir. Ülkücü ahlak ve adaba yakışır bir şekilde gerçekleşen bu bayrak değişimi, başta ilimiz olmak üzere, ÜLKÜCÜ HAREKET’e hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bu kutlu yolda desteklerini her daim hissettiğim eşim, annem ve babam başta olmak üzere tüm aile büyüklerime ve bizden önce bu kutlu Ocak’ta görev almış, gecesini gündüzüne katmış, Ocağımız için emek vermiş, tüm dava büyüklerime teşekkür ediyorum. Önceki dönem yönetiminde görev almaktan gurur duyduğum, İl Başkanımız Yasin DEMİR Bey’e, Ocağımıza yapmış olduğu maddi ve manevi katkılarından ötürü ve birlikte Ülkü Ocakları İl Yönetiminde çalışma fırsatı bulduğum, tüm yol arkadaşlarıma BİZ olma ruhunu sağladıkları için teşekkür ediyorum. Hak Davamızda, Ruhi KILIÇKIRAN ağabeyden, Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU’na kadar uzanan mücadelemizde, şehadete erişmiş bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Geçmiş dönem yönetimimizle yaptığımız istişareler neticesinde, birlikte çalışacağımız arkadaşlarımız olduğu gibi, müsaadelerini isteyen arkadaşlarımızla Ülkücü ahlakımızın gereği helalleşerek, kendilerine bugüne kadar yapmış oldukları katkılardan ötürü teşekkür edilmiş ve yeni İl Yönetimimiz oluşturulmuştur.

Yönetimimizle birlikte yeni dönemde en büyük önceliğimiz, Genel Başkanımızın işaret ettiği üzere, her alanda kendini geliştirmiş, kişiliği ve karakteriyle örnek olarak gösterilen, Milliyetçi Ülkücü nesiller yetiştirmek olacaktır. Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ Bey tarafından, birlik ve beraberlik üzerine kurulmuş, sağlam temelleri olan Kutlu Davamızda, Milliyetçi Ülkücü Hareketin Bilge Lideri Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Bey’in ve Genel Başkanımız Sayın Dr. Sinan ATEŞ Bey’in daima emrinde olduğumuzu belirtiyor, yeni dönemin Çankırı’mıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

YIKILSIN ŞER ODAKLARI
YAŞASIN ÜLKÜ OCAKLARI!

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi