Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Velilerle Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi

23 Ekim 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Velilerle Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi
Velilerle Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen velilerle buluşma toplantısı 21/10/2019 tarihinde İstiklal Yolu İlkokulunda gerçekleştirildi. Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

ÖZTÜRK, eğitim camiası olarak görevlerinin öneminin farkında olduklarını, amaçlarının milli ve manevi değerlere bağlı çalışkan, mutlu, öz güveni tam bireyler yetiştirmek olduğunu, bu kapsamda veli okul birlikteliğinin öneminden bahsetti. Anne ve babalar olarak önceliğimizin çocuklar olması gerektiğini, onlara zaman ayırmamız beraber yemek yememiz, sohbet etmemiz ve birlikte çeşitli aktiviteler yapmamız gerektiğini ifade etti. Anne ve babanın göstereceği kucaklama yaklaşımının öğrencinin ahlaki gelişimi açısından önemli olduğunu, okullarımızdan ve öğretmenlerimizden velilerimizin çeşitli taleplerinin olabileceğini, bu konularla ilgili görüşmelerini çocuklarının yanında öğretmenlerimizle yapmamalarının önemini dile getirdi.

ÖZTÜRK, bazı okullara yığılmanın olduğunu, bu yığılmayı önlemek için gerekli önlemleri almaya devam edeceklerini, ileriye dönük planlamalarını yaptıklarını, ilimizde tüm okullarımızın kazanım değerlendirmelerinin ellerinde olduğunu, Çankırı’nın eğitimdeki başarısını daha da ileriye taşımak için gayret gösterdiklerini belirtti.

Toplantı sonunda velilerin talep ve sorularını alan ÖZTÜRK, tüm katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi