Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Veli Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi

28 Aralık 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Veli Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi
Veli Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya 125. Yıl Anaokulu Müdürü Aliye BÜYÜKKIROĞLU ŞENSOY, okul öğretmenleri ve öğrenci velileri katıldı.

Okul öncesi eğitimin önemi, eğitim güvenliği, donatım faaliyetleri, projeler, okul inşaatları gibi birçok konuda velilere bilgiler veren İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK yaptığı konuşmada; okul aile iş birliğinin önemine vurgu yaparak velilerin eğitim süreci içerisinde daha aktif rol almaları gerekliliğine değindi. Ayrıca çocukların kimlik gelişim süreçlerinde okul öncesinin önemli bir yer tuttuğunu, aile içi iletişim ile anne baba tutumları ve çocuklara rol model olmanın son derece ciddi bir konu olduğunu hatırlatarak bu noktada velilerimize çok önemli sorumluluklar düştüğünü belirtti. Evlatlarımıza küçükte olsa sorumluluklar vermemiz gerektiğini aktaran Sayın ÖZTÜRK, ilimizdeki eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili velilere ve öğretmenlere genel bilgilendirmelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, konuşmasının ardından velilerin sorularını yanıtlayarak onların görüş ve önerilerini dinledi. Toplantı İl Millî Eğitim Müdürü Sayın ÖZTÜRK’ün katılımlarından dolayı tüm öğretmen ve velilere teşekkür etmesiyle sonlandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi