Dolar : Alış : 32.1203 / Satış : 32.1782
Euro : Alış : 34.9383 / Satış : 35.0013
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1007 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’tan Tuncay KOÇ’a Teşekkür

21 Nisan 2020
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’tan Tuncay KOÇ’a Teşekkür
Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’tan Tuncay KOÇ’a Teşekkür

20.04.2020Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Salgın” ilan edilen Koronavirüs (COVID-19) salgınından kaynaklanan olumsuzlukların İlimiz için tehdit unsuru olmasının önlenmesine yönelik alınan tedbirler kapsamında, Valiliğimizce yapılan çalışmalar neticesinde; Çankırı olarak kendi maskemizi kendimiz üretme kararı alınmıştır. Bu nedenle, Kilis ilinde faaliyette bulunan “BAYTEKS” firmasından alınan hammadenin bedeli Çankırılı İş Adamı Tuncay KOÇ tarafından karşılanmıştır. 


İlimiz Korgun İlçesi Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Farika Giyim Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şirketinde maskelik kumaş mamul hale getirilecek ve üretilen maskeler “Biz Bize Yeteriz Türkiye” yardım kampanyası kapsamında İlimiz halkına dağıtılacaktır. 


Bu neticede İlimiz Milletvekili Salim ÇİVİTCİOĞLU ile Saygın İş Adamlarımızdan Tuncay KOÇ 20 Nisan 2020 Pazartesi günü Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ı makamında ziyaret etmiş olup, Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, Çankırılı hemşehrimiz adına bu anlamlı davranışından ötürü İş Adamı Tuncay KOÇ’a  teşekkürlerini iletmiştir. 

http://www.cankiri.gov.tr/valimiz-hamdi-bilge-aktastan-tuncay-koca-tesekkur

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi