Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ İl Genel Meclisi Üyeleri İle Bir Araya Geldi

12 Mart 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ İl Genel Meclisi Üyeleri İle Bir Araya Geldi
Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ İl Genel Meclisi Üyeleri İle Bir Araya Geldi
Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, İlimize beş yıldır hizmet veren İl Genel Meclisi Üyelerine Koç Otelde yemek programı düzenledi.
Programda Vali AKTAŞ’a, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Kaymakam Adayı Bekir YALÇIN, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ eşlik etti.
İl Genel Meclisi Üyeleri ile bir araya gelen Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, “Beş yıllık hizmet sürecindeki çalışmalarınız, faaliyet raporunun oy birliği ile kabulü ve yapmış olduğunuz tüm hizmetler için hem sizlere hem de tüm Özel İdare personellerine yapılan hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu çalışma ortamında emeği geçen Valilerimiz Vahdetin ÖZCAN ile Mesut KÖSE’ye de ayriyeten teşekkür ediyorum. Valiliğimizde seçim toplantılarımız Vali Yardımcımız Abdullah ASLANER’in başkanlığında devam ediyor. İnşallah güzel bir seçim olur. Bundan sonraki yaşamınızda ve seçim çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” Dedi
İl Genel Meclisi Üyeleri Vali AKTAŞ başta olmak üzere, aday olan ve olmayan herkese teşekkürlerini sunarak, birbirleri ile helalleştiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi