Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Üniversitemizden 1074 Çankırıspor’a Kombine Destek

07 Eylül 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Üniversitemizden 1074 Çankırıspor’a Kombine Destek
Üniversitemizden 1074 Çankırıspor’a Kombine Destek

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, tribünden doğan takım 1074 Çankırıspor’a üniversite olarak verdikleri desteklere bir yenisini ekleyerek 100 adet kombine kart desteği sağladı.

Rektör Ayrancı’yı ziyaret eden Kulüp Başkanı Alaattin Arslan ve kulüp yöneticileri, takım hakkında kendisine bilgi verirken yaşadıkları maddi zorluklar ile Çankırılı iş adamları ve halkın bir bölümünün takıma ilgisizliğinden söz ettiler.

Prof. Dr. Hasan Ayrancı “Bizim ülkemizde din, dil, ırk ayırmadan ortak paydada buluştuğumuz iki olgu; milli duygularımız ve ortak lisanımız futboldur. Hepimiz bilir, hepimiz konuşur ve üzerinde yorumlar yaparız. 2018-2019 futbol sezonu öncesinde şehrimizi Türkiye Bölgesel Amatör Ligde (BAL) temsil edecek tek takım olan 1074 Çankırıspor’a Çankırı Karatekin Üniversitesi olarak her türlü desteği veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Bu anlamda kulübe az da olsa bir ekonomik katkı sağlamak için yönetici arkadaşlarımız ile yaptığımız değerlendirme de ilk etapta 100 kombine kart aldık ama bunun devamı gelecek ve destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

“Bu yardımlar, 1074 Çankırıspor’a başarı, Çankırı için ise  tanıtım olarak geri dönecektir.”

Rektör Ayrancı “Biz çorbada tuzumuz olsun anlayışıyla bu desteği yapıyoruz. İnşallah yaptığımız bu küçük destekler, 1074 Çankırıspor’umuza başarı, Çankırı’mıza ise tanıtım olarak geri dönecektir. Sporu çok seven bir rektör olarak söylemeden geçmek istemiyorum. Bu işler gönül işi, uğraşılması zor meşakkatli ve zaman isteyen işler. Sonuçta 1074 Çankırıspor’u ayakta tutan ve destek olanlara bir kere daha teşekkür etmek lazım.” şeklinde konuştu.

Rektör Ayrancı konuşmasının sonunda “ Bu vesileyle 1074 Çankırıspor’un değerli Başkanı Alaattin Arslan ile değerli yönetimine, bizlere 1074 Çankırıspor’a destek verme fırsatı verdikleri ve nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca yakın zamanda başlayacak olan 2018-2019 BAL liginde 1074 Çankırıspor’a başarılar diliyorum. Kendilerini kombine alarak desteklediğimiz gibi maçlarda da tribünde yerimizi alarak destekleyeceğimizi de belirtiyor ve tekrar başarı ve kolaylıklar diliyorum.” dedi.

1074 Çankırıspor Kulüp Başkanı Alaattin Arslan, duyarlılıkları ve destekleri için Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı ve üniversite yöneticilerine teşekkür ederek kulübün atkısını hediye etti.

Arslan “Sayın Rektörüm hassasiyetiniz için çok teşekkür ediyoruz. Sizin bu duyarlılığınızın tüm Çankırılılara ve diğer kurumlara örnek olmasını temenni ediyoruz. Çünkü bu kulüp hepimizin ve tüm Çankırıların sahip çıkması gerekiyor.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi