Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ülkücüler Ahmet Şafak ve Aşık Sefai ile coçtu

12 Mayıs 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Ülkücüler Ahmet Şafak ve Aşık Sefai ile coçtu
Ülkücüler Ahmet Şafak ve Aşık Sefai ile coçtu

Çankırı Ülkü Ocakları; Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve binlerce vatandaşın katılımı ile “Birlik Gecesi” düzenledi.

Program açılışında konuşan Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Yasin Demir, katılımcılara teşekkür ederek birlik beraberlik mesajları verdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz da konuşmasında, 24 Haziran seçimlerine vurgu yaparak ülkücülük ve ülkü ocakları ile ilgili genel bilgiler verdi.

Ülkücülerin devletimizin bekası ve milletimizin selameti adına akılları zorlayan mücadeleyi her şartta ortaya koyacağını anlatan Kılavuz, “Birlik ve beraberlik içinde, birbirine kenetlenerek, omuz omuza, gönül gönüle vererek her türlü ihaneti ve hainliği yerle bir edeceğiz. Devletimizin bekası ve milletimizin selameti adına akılları zorlayan mücadeleyi her şart altında ortaya koyacağız. Aydınlık yarınlara, parlak bir istikbale, bağımsız bir cumhuriyete yelken açan Türk milleti; dâhili ve harici düşmanlarına Türk’ün sillesini çarpacak kuvvet ve kudrettedir.” dedi.

Kılavuz’a konuşmasının ardından Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Demir tarafından günün anısına bir hediye takdim edildi.

Çeşitli hediyeler ve çekilişlerin yapıldığı programda sahneye çıkan Sanatçı Ahmet Şafak ve Aşık Sefai’nin verdiği müzik dinletisi katılımcıları mest etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi