Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ülkü Ocaklarının Madde Bağımlılığı Savaşı

23 Nisan 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Ülkü Ocaklarının Madde Bağımlılığı Savaşı
Ülkü Ocaklarının Madde Bağımlılığı Savaşı

Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin tiyatro ekibi, madde bağımlılığının gençlerimize verdiği zararları konu alan ”CEHALET” adlı tiyatro gösterisini Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanlığının ev sahipliğinde Atatürk Kültür Merkezi’nde sahneledi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile yapılan açılışın ardından Ülkü Çankırı İl Başkanı Sayın Yasin DEMİR Beyefendi konuşmasında “Ülkü Ocakları olarak bu zehre karşı panzehir olmak için toplumda yerimizi almış bulunmaktayız. Bu konu ile ilgili daha detaylı çalışmalarımız olacaktır. Ülkü ocakları olarak gençliğimize zarar veren her şeyin karşısında olacağız, bu zehrin gençlerimize ulaşmasını sağlayan uyuşturucu tacirlerinin de  Ülkü Ocakları olarak aldıkları her nefeste enselerinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu onurlu mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz, Biz Ülkü Ocakları olarak gençlerimizi bu uyuşturucu tuzağından uzak tutmak ve onların bu batağa saplanmalarını önlemek için var gücümüzle mücadele edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

Konuşmaların ardından sergilenen oyun büyük ilgi ile izlendi. Madde bağımlılığı ve kurtulma yöntemleri ile ilgili faydalı toplumsal mesajlar içeren oyunun ardından Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Sayın Yasin DEMİR Beyefendi ve Yönetim kurulu üyeleri  oyuncuları tebrik etti.

Hatıra fotoğrafları çekilmesinin ardından program son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi