Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit TURHAN İlimize Geldi

29 Aralık 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit TURHAN İlimize Geldi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit TURHAN İlimize Geldi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit TURHAN ilimize gelerek çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.


Yapımı devam eden Çankırı Çevreyolu başlangıcında Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, Milletvekilleri Av. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU, Salim ÇİVİTCİOĞLU, Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan AYRANCI, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı Hıdır AYÇİÇEK, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Abdulkadir ÇELİK, daire amirleri ve STK temsilcileri tarafından karşılanan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit TURHAN’a Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir URALOĞLU ile ilgili bölge müdürleri eşlik etti. 


İlk olarak yapımı devam eden Çankırı Çevreyolunda incelemelerde bulunan heyet, karayolları çevreyolu şantiyesini ziyaret ederek, yetkili personellerden çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.


Şantiye ziyaretinin ardından Valiliğimizi ziyaret eden Bakan Mehmet Cahit TURHAN, Valilik Şeref defterini imzaladıktan sonra Valilik Makamında Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’tan ilimizdeki yatırımların durumu ve yapılan çalışmalar hakkında genel bilgi aldı. 


Akabinde Çankırı Belediye Başkanlığı ve Çankırı Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanlığını ziyaret eden Bakan Mehmet Cahit TURHAN ve beraberindeki heyet bu ziyaretlerinin ardından ilimizde çalışmaları devam eden Korgun-Kurşunlu karayolunda incelemelerde bulunarak, karayolları şantiyesinde yetkili personellerden çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi aldı.


Şantiyeden ayrıldıktan sonra Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir KAYMAK’ın düzenlemiş olduğu yemek programında, vatandaşlar ile bir araya gelen Bakan Mehmet Cahit TURHAN, bu programın ardından Orta Belediye Başkanlığı ve Şabanözü Belediye Başkanlığına ziyarette bulunarak vatandaşlar ile bir araya geldi. 


İlk olarak Orta Belediye Başkanlığını ziyaret eden Bakan Mehmet Cahit TURHAN’ı Orta Kaymakam V. Bayram YILDIZ, Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz ONAY ile belediye personelleri karşıladı. Orta ilçesindeki çalışmalar hakkında bilgi alındıktan sonra heyet Şabanözü Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Şabanözü Belediye Binasının önünde Şabanözü Kaymakam V. Ferhat ALTAY, Şabanözü Belediye Başkanı Faik ÖZCAN, belediye personelleri ve vatandaşlar tarafından karşılanan Bakan Mehmet Cahit TURHAN ve beraberindeki heyet Şabanözü İlçesinde yapılan çalışmalar ile Şabanözü Çubuk karayolu çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra ilimizden ayrıldı. 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi