Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TÜRK BÜRO-SEN’DEN İL EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

26 Eylül 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»TÜRK BÜRO-SEN’DEN İL EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET
TÜRK BÜRO-SEN’DEN  İL EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcıları Kadir Polat ve Vedat Ulu ile Şube Başkanı metin Memiş ve yönetim kurulu üyeleri  yeni hizmet binasına taşınan Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Yüksel Yazıcı ve diğer şube müdürlerini ziyaret ederek, üyelerin görüş ve taleplerini dinlediler.

Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcıları veŞube Başkanı Metin Memiş ile Yönetim Kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette, Başkan Memiş, Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’a öncelikle müdürlüğün aracının da karıştığı kazadan dolayı taziye ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Çankırı’mıza yeni kazandırılan hizmet binasının şehrimize hayırlı olsun. İnşallah Çankırı’mıza güzel ve hayırlı hizmetlerin yapıldığı dolaysıyla  halkımızın güvenliği ve huzurunu sağlayarak, güzel günleri beraber yaşamak temennisinde bulunuldu.Emniyet Müdürü Sayın Saadettin Aksoy ile Genel Başkan Yardımcısı Sayın Vedat Ulu ile aynı köylü olduğu hoş bir tesadüf oldu.Sonrasında da Emniyet Müdürü Sayın Saadettin Aksoy’a hediye takdim edildi.

Ziyaret heyetini sıcak bir şekilde karşılayan Aksoy, bu ziyaretten oldukça memnun olduğunu, topluma faydalı sivil toplum kurumlarının çok önemli olduğunu ifade ederek heyet ile birlikte günün anısına  fotoğraf çektirildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi