Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

16 Şubat 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER’in başkanlığında 15 Şubat 2019 Cuma günü saat 16.00’da Valilik Toplantı Salonu’nda Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı.
Toplantıya Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER’n yanı sıra İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü İskender YILMAZ, İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürü Binbaşı Engin YILMAZ, Siyasi Parti temsilcileri, daire müdürleri ve ilgili personeller katıldı.
Toplantıda 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri nedeniyle, seçimlerin huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleştirilmesine yönelik olarak Çankırı’da alınacak tedbirler görüşüldü.
Mahalli idareler seçimlerinin güven ve huzur ortamında gerçekleşmesi için kamu kurumları ve siyasi parti temsilcileri olarak ellerinden gelen her türlü tedbiri alacaklarını söyleyen Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, seçimi güvenli bir şekilde sonuçlandırmak istediklerini belirtti. Valilik bünyesinde ayrıca bir seçim kurulu olduğunu ifade eden ASLANER, “Seçim sonuçları da GAMER birimimiz üzerinden anlık olarak yürütülüp takip edilecektir. Bugün bazı konuları görüşüp karara bağlayacağız. Bizim görevimiz milletin iradesini sandığa yansıtmaktır. İhtiyaç olduğunda her zaman toplanabiliriz. Mahalli idareler seçimlerinin ilimize ve adaylarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Hepinize katılımlarınız için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.
Toplantı, katılımcıların görüş ve değerlendirmelerinin alınmasının ardından sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi