Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Rehberlik Seminerleri Devam Ediyor!

12 Kasım 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Rehberlik Seminerleri Devam Ediyor!
Rehberlik Seminerleri Devam Ediyor!

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından ilimizdeki öğrenci ve velilerimize yönelik seminerler devam ediyor.

Hüsniye Ahmet Akpınar Anaokulu öğrenci velilerine yönelik Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehber Öğretmeni Rabia SARIKAYA tarafından ‘Aile içi Etkili İletişim’ konulu seminer verildi.

Hacı Muradı Veli İmam Hatip Ortaokulu 8.sınıf öğrencilerine yönelik olarak Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehber Öğretmeni Mehmet BOZKURT tarafından  ‘’Hayatta İstediklerimizi almak için geçerli ölçüt: BAŞ+ARI’’ isimli verimli ders çalışma ve başarılı olma konusunda seminer gerçekleştirmiştir.  Öğrenci seminerlerinden sonra okulun 7 ve 8. sınıf öğrenci velililerine yönelik de başarıda ailenin rolü konulu bilgilendirme çalışması yapılmıştır.

01-07 Kasım Disleksi Haftası etkinlikleri kapsamında Özel Öğrenme Güçlüğü (ÖÖG)  olan öğrencilerin ailelerine ve diğer ailelere yönelik farkındalık kazandırmak amacıyla Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Salonunda Özel Eğitim Öğretmeni Kadir ÇINAR tarafından ‘Özel Öğrenme Güçlüğü’ konulu aile semineri düzenlenmiştir. Eğitimde; özel öğrenme güçlüğünün belirtileri, nedenleri ve yaklaşımlar hakkında ailelerle bilgi alışverişi yapılmıştır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi