Dolar : Alış : 31.1201 / Satış : 31.1761
Euro : Alış : 33.6543 / Satış : 33.7149
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Görkemli Mezuniyet Töreni

28 Aralık 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Görkemli Mezuniyet Töreni
Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Görkemli Mezuniyet Töreni

Çankırı Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü (POMEM) 19/3 Dönemde eğitim gören 337 Polis Özel Harekât öğrencisi için mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen törene Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇAKMAK, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet ÖZGE, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, daire amirleri, STK Temsilcileri, gaziler ve mezun olan Özel Harekat Polislerinin aile ve yakınları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören, Dönem birincisi Caner ULAKÇI ve POMEM Müdürü Ahmet ÖZGE’nin konuşmalarıyla devam etti.

POMEM Müdürü Ahmet ÖZGE yaptığı konuşmada “Genç polis adayı arkadaşlarım Özel Harekât Polisi olmayı seçerek meşakkatli bir görev üstlendiniz. Talip olduğunuz bu görevi vatanperverliğinizle ve aldığınız donanımlı eğitim sayesinde sürdüreceğinize inanıyorum. Şehit ve Gazilerimizin gösterdikleri fedakârlıktan alacağınız ilham ile Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün güvenliğini tesisinde insan hak ve hürriyetlerine saygılı kanunlar çerçevesinde görev yapacağınıza inancım tamdır.” dedi.

Konuşmaların ardından dereceye girenler ödüllendirildi ve Dönem birincisi Caner ULAKÇI tarafından yaş kütüğe plaket çakıldı. Özel Harekât Polisi adaylarının yemin etmesinin ardından Mezuniyet Töreni sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi