Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Operasyon Bilgisi

03 Eylül 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Operasyon Bilgisi
Operasyon Bilgisi

Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan sokak çalışmalar neticesinde;

29.08.2018 günü şube müdürlüğümüz ekiplerince devriye görevini ifa ettiği esnada Buğday Pazarı Mahallesi Çilingir Fevzi Usta sokak üzerinde bulunan park içerisinde R.Y. isimli şahsın kaba üst aramasından 17,44 gr Hint Keneviri Bitkisi (Esrar) maddesi ele geçirilmiştir.

Şube Müdürlüğümüzce R.Y. isimli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçundan adli tahkikat yapılmıştır.

30.08.2018 günü ilimiz Buğday Pazarı Mahallesinde meydana gelen kavga olayı şüphelisi E.Y. isimli şahıstan gazete kağıdına sarılı vaziyetten 5,31 gr Hint Keneviri Bitkisi (Esrar) maddesi ele geçirilmiştir.

Şube Müdürlüğümüzce E.Y. isimli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçundan adli tahkikat yapılmıştır.

Çankırımızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.

Kaynak.: http://www.cankiri.pol.tr/Haberler/Sayfalar/Operasyon-Bilgisi.aspx

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi