Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Öğrencilerimize Sunulan Ara Tatil Etkinlikleri

16 Kasım 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Öğrencilerimize Sunulan Ara Tatil Etkinlikleri
Öğrencilerimize Sunulan Ara Tatil Etkinlikleri

2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda Bakanlığımız 2019-2020 eğitim öğretim yılı için bu yıl ilk defa ara tatil uygulaması başlattı. İlk ara tatil 18-22 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek.

                Öğrencilerimizin eğitim öğretim sürecinde daha zinde kalabilmeleri, motivasyonlarının artırılması adına gerçekleştirilen uygulamada 81 İl Millî Eğitim Müdürlüğü “kariyer planlama”, “aile günü”, “yardımlaşma”,  “bilim”,  “gezi”, “sağlık doğa ve çevre”, “bilgi ve teknoloji”, “iletişim”, “okuryazarlık”, “sanatsal faaliyetler”, “sportif faaliyetler”, “araştırma ve gözlem” ,”oyun oynama ve bulmaca çözme”, “sosyal sorumluluk”, “günlük yaşam becerileri” ve “el sanatları” gibi alanlarda planlamalarda bulundular.

                Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak Çankırı Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Çankırı Kızılay Şubesi, Sivil Toplum Kuruluşları ile gerçekleştirilecek işbirliği sonucu gerekli planlamalar yapıldı, faaliyetler belirlendi. Çocuklarımızın velilerimiz ile birlikte keyifli, aynı zamanda verimli zaman geçirebilmeleri adına önlemler alındı. Etkinliklere https://aratatil.meb.gov.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

                Öğrencilerimizin ara tatil döneminde keyifli zaman geçirmelerini diliyor, velilerimiz ile öğrencilerimizin güzel anılar biriktirmelerini temenni ediyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi