Dolar : Alış : 32.1874 / Satış : 32.2454
Euro : Alış : 34.9180 / Satış : 34.9809
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1007 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Narkotik Şube Ekim Ayı Faaliyetleri

09 Ekim 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Narkotik Şube Ekim Ayı Faaliyetleri
Narkotik Şube Ekim Ayı Faaliyetleri

İl Emniyet Müdürlüğümüzün İnternet Sayfasından Duyurduğu Şekliyle;

Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan sokak çalışmaları neticesinde;

02.10.2018 günü saat: 21:40 sıralarında Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerin devriye görevleri sırasında durumundan şüphelenilen S.C.Ö. isimli şahsın aracında yapılan arama neticesinde 1 adet aparat pet şişe ve 12,2 gr ESRAR maddesi ele geçirilmiş, şahıs hakkında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce “TCK-191 Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak ya da Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak” suçundan adli tahkikat yapılmıştır.

05.10.2018 günü saat: 00:05 sıralarında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve KOM Şube Müdürlüğü ekipleri devriye görevleri sırasında Y.G.S. isimli şahsın aracında yapılan arama neticesinde uyuşturucu içiminde kullanılan 1 adet aparat pet şişe ve 1,37 gr Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi ve 1 adet Columbia marka bıçak ele geçirilmiş, şahıs hakkında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce “TCK-191 Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak ya da Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak” suçundan adli tahkikat yapılmıştır.

Çankırımızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi