Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

NARKO-REHBER FARKINDALIK SEMİNERİ

17 Ağustos 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»NARKO-REHBER FARKINDALIK SEMİNERİ
NARKO-REHBER FARKINDALIK SEMİNERİ

Çankırı İl Müftülüğü, 150 Din Görevlisine, 15.08.2018 tarihinde, 15:00-16:00 saatleri arası hazırlanan plan doğrultusunda, 100.Yıl Kültür Merkezi Salonunda NARKOREHBER Eğitim Semineri verdiğini duyurdu.

 

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde,
Seminer;  “İçişleri Bakanlığı Uyuşturucu ile Mücadele Uygulama Politikası” belgesinde yer alan “15. Yerel Yönetimlerin Uyuşturucu ile Mücadele Etkin Kullanımının Sağlanması” ve         “16. Toplumun Uyuşturucu ile Mücadelede Farkındalığının Artırılması” Esnaf, Zabıta Teşkilatı, Din Görevlileri, Temizlik Görevlileri, diğer Belediye Çalışanları ile Özel Güvenlik Teşkilatına yönelik farkındalık eğitim faaliyetleri kapsamında gerçekleştirildi.
Seminerin amacının; İçişleri Bakanlığı ilgili birimlerinin katkıları ile hazırlanan Uyuşturucu ile Mücadele Uygulama Politikası, toplumdaki uyuşturucu madde kullanımının ve uyuşturucu bağlantılı suçların önlenmesini ayrıca uyuşturucu maddelerin topluma ve toplum sağlığına verdiği zararların azaltılarak tedavi ve rehabilitasyon olanaklarının iyileştirilmesinin sağlanması olarak ifade edildi.
Kaynak.: İl Emniyet Müdürlüğü İnternet Sitesi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi