Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP Yapraklı’da Ömer GÜNGÖR dedi

31 Aralık 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»MHP Yapraklı’da Ömer GÜNGÖR dedi
MHP Yapraklı’da Ömer GÜNGÖR dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Yapraklı Belediye Başkan Adayı Sayın GÖNGÖR’ün yapmış olduğu açıklama;

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Bey’in takdirleriyle ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir DURMAZ Bey’in bugün yapmış olduğu yazılı açıklamayla, Yapraklı Belediye Başkan Adaylığım açıklanmıştır. Şahsıma bu görevi layık gören Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’e şükranlarımı sunuyor, verilen bu görevi layıkıyla yapacağıma, ilçemizde Ülkücü ve üretken belediyecilik anlayışını yeniden gerçekleştirmek adına gece gündüz demeden çalışacağıma söz veriyorum.

Bugünden itibaren seçimlere 3 ay bir süre kalmıştır. Bu süreçte teşkilatlarımızla birlikte hemşehrilerime en iyi hizmeti sunabilmek adına, gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız. İnşallah bu sürecin sonunda siz değerli hemşehrilerimin teveccühleriyle Yapraklımızı özlediği Ülkücü ve Üretken Belediyecelik anlayışına yeniden kavuşturacak ve Yapraklımızın hakettiği değeri bulması için çalışmalarımıza zaman kaybetmeden başlayacağız. Kimseyi kırmadan gönüller birleştireceğiz. Ülkücü düsturumuzla herkesi kucaklamaya, Yapraklı’nın her bir vatandaşıyla hemhal olmaya, laf değil icraat yapmaya talibim.

Gençliğin vermiş olduğu hız ve enerjiyle, yıllardır Yapraklı’da ikamet eden bir kardeşiniz olarak, ilçemizi hep beraber adından söz ettiren bir çehreye büründürmek için, her şeyden evvel sevginizi kazanmaya, kucaklaşmaya, bir ve beraber başarmaya talibim.

Belediye Başkanlığı makamı koltukta oturmaktan ibaret olmadığını, icraatlerimizle sizlerin gönlünü kazanmanın her şeyden önce geldiğini biliyorum. Önce Yapraklı şiarıyla çıkmış olduğum bu yol da başta Cenab-ı Hakk’a sonra siz değerli hemşehrilerime güveniyor ve inanıyorum. Gelin Yapraklımızı birlikte sevgi yumağı bir ilçe, gelişmiş bir şehir, adından söz ettiren bir kent haline dönüştürelim.

Cenab-ı Hakk bu kutlu hizmet yolunda gücümüze güç katsın, bizleri yalan ve yanlışa düşmekten korusun.

 

Ömer GÜNGÖR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
YAPRAKLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi