Dolar : Alış : 30.8388 / Satış : 30.8944
Euro : Alış : 33.2640 / Satış : 33.3239
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP Çankırı İl Başkanı Hidayet ÇELİKin Anneler Günü Mesajı

13 Mayıs 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»MHP Çankırı İl Başkanı Hidayet ÇELİKin Anneler Günü Mesajı
MHP Çankırı İl Başkanı Hidayet ÇELİKin Anneler Günü Mesajı

Sevginin, fedakârlığın, bağlılığın eşsiz temsilcileri olan ömür boyu baş tacımız  bütün annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyor, her birine en iyi dileklerimi sunuyorum.

Bizi yetiştirirken her türlü zorluğa göğüs geren, her çilenin üstesinden gelen, her güçlüğü yenen, sabır ve metanetle yıllara meydan okuyan annelerimiz, millet olarak en büyük değerlerimizdendir.

Annelerimiz; geleceğimizin, istikbalimizin ve istiklalimizin teminatının, genç nesillerin hazırlayıcısı  ve mimarlarıdır. Neslimizin sağlıklı, şuurlu ve milli bir zihniyetle olmaları öncelikle ailelerinden alacakları eğitime ve terbiyeye bağlıdır. Bu eğitimin ana ve atar damarı annelerimizdir.

Akılla duygunun, heyecanla sağduyunun, yılgınlıkla azmin arasında yaşanacak çatışma ve ikilemlerde öncelikle yol gösteren ana nasihatleridir.

“Cennet annelerin ayakları altındadır” hem maddi, hem de manevi hayatımızda annelerimizin yeri doldurulamaz önem ve kıymetinin kutlu seslenişidir.

Elleri öpülesi annelerimizi yılın bir gününde hatırlamakla kalmayıp, yaşadığımız müddetçe en değerli hazinemiz olarak saygı ve hörmette kusur etmemeliyiz..

Bu duygu ve düşüncelerle, yemeyen yediren, giymeyen giydiren, göz nuruyla, binbir emekle bizleri büyüten annelerimizin Anneler Günü’nü canı gönülden kutluyorum.

Çocuklarını genç yaşta vatan topraklarına emanet eden muhterem şehit analarına da saygı ve sevgilerimi sunuyor, her zaman yanlarında olduğumuzu bu vesileyle bildirmek istiyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi