Dolar : Alış : 32.1940 / Satış : 32.2520
Euro : Alış : 34.9265 / Satış : 34.9894
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1006 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY’ın Çankırı Ziyareti

12 Eylül 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY’ın Çankırı Ziyareti
Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY’ın Çankırı Ziyareti

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY, 11.09.2018 tarihinde ilimizi ziyaret etti.

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY, ilimize düzenledikleri ziyaret kapsamında okul ve kurum yöneticileriyle bir araya geldi. Çankırı Belediyesine bağlı Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen toplantıya; İl Millî Eğitim Müdür Vekili Arif KIRKPINAR, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, şube müdürleri, il ve ilçelerdeki okul ve kurum yöneticileri katılmıştır.

Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri GÜLAY, toplantıya Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’un selamlarını ileterek başladı. Millî Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’un talimatları ile bütün illerde böyle toplantılar düzenlendiğinden bahsederek, il ve ilçelerdeki paydaşların Bakanlık düzeyinde dinlendiğini ve önemsendiğini vurgulamıştır. Her fikre saygılı olduklarını, hep birlikte sorunların üstesinden gelinebileceğini belirmiştir. Ülkemizde eğitim öğretimin gelişmesi için bir umut ışığı yandığından bahsederek, başarı için hep birlikte inanmamız ve çabalamamızın gerekliliğinden bahsetmiştir.

Toplantı kapsamında okul ve kurum idarecilerimizin soruları, teklifleri ve istekleri tek tek dinlenmiş, Genel Müdürümüz tarafından ilgilenilmiştir. Kendi müdürlüğü kapsamındaki soru ve tekliflere yanıtlar verirken, Bakanlık nezdindeki sorular ve görüşler içinde notlar almış, Millî Eğitim Bakanlığına ileteceğini bildirmiştir.

Toplantı, Genel Müdürümüze İl Millî Eğitim Müdür Vekili Arif KIRKPINAR’ın Çankırı’nın meşhur kaya tuzundan hediyelerini takdimiyle son bulmuştur.

Toplantıdan sonra Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi’ne ziyaretler düzenlenmiş, okullarımızın durumu Genel Müdürümüz tarafından yerinde gözlenmiştir.

Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri Gülay’a ziyaretlerinden ve bizlere verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi