Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Lise öğrencisinden ders gibi sözler

15 Kasım 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Lise öğrencisinden ders gibi sözler
Lise öğrencisinden ders gibi sözler

2018-2019 öğretim yılı Çankırı İl Öğrenci Meclisi Başkanlığı’na Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi 10. sınıf öğrencisi Altan Yiğit Saraç seçildi.

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Turhan Hakioğlu başkanlığında yapılan seçimler saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın seslendirilmesiyle başladı.

2017-2018 Çankırı İl Öğrenci Meclisi Başkanı Muhammed Cafer Öztürk, açılışta yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajları verdi.

Daha sonra başkanlığa aday olan Altan Yiğit Saraç, Muhammed Erkam Göktaş, Nursima Şenovalı ve Yavuz Kemal Demir kura ile belirlenen sıraya göre delege öğrencilere seslenerek projelerini anlatıp destek istedi.

Aday Saraç’ın “Bir aday arkadaşımız okul ziyaretlerinde milletvekilinin arkasında olduğunu söylemiş. Milletvekili hepimizin milletvekili ve hepimizin arkasında” sözleri güne damgasını vurdu.

Adayların konuşmalarından sonra seçimlere geçildi.

57 delegeden 46’sının oy kullandığı seçimlerde 25 oy alan Altan Yiğit Saraç başkanlık koltuğunu oturdu.  Muhammed Erkam Göktaş 17, Yavuz Kemal Demir 3, Nursima Şenovalı 1 oy aldı.

Başkanlığa seçilen Saraç, seçimin hemen ardından Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Demir’i makamında ziyaret etti. Demir, Saraç’ı tebrik etti. 

 

Kaynak..:  http://www.cankiribulteni.com/haber/4547/lise-ogrencisinden-ders-gibi-sozler.html

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi