Dolar : Alış : 32.1940 / Satış : 32.2520
Euro : Alış : 34.9265 / Satış : 34.9894
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1006 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KUZKA Yönetim Kurulu Toplantısı Çankırı’da Yapıldı

10 Temmuz 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»KUZKA Yönetim Kurulu Toplantısı Çankırı’da Yapıldı
KUZKA Yönetim Kurulu Toplantısı Çankırı’da Yapıldı

Kastamonu Valisi Yaşar KARADENİZ Başkanlığında Çankırı’da toplanan KUZKA Yönetim Kurulu, 2019 yılı mali destek programı değerlendirme sonuçlarını görüştü.

Kastamonu Valisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar KARADENİZ Başkanlığındaki toplantıya, Sinop Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Köksal ŞAKALAR, yönetim kurulu üyeleri Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip VİDİNLİOĞLU, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Mustafa ÇIBIK, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim AKBAŞ ve KUZKA Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ katıldı.

KUZKA Temmuz ayı yönetim kurulu toplantısı için Çankırı’da bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri, Genel Sekreter Dr. Serkan GENÇ’in KUZKA faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme sunumunun ardından, 2019 Yılı Turizm Alt Yapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı değerlendirme sonuçları ve KUZKA’ya personel alım süreciyle ilgili toplantının gündem maddelerini ele aldı. Basına kapalı gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı, gündem maddelerinin ayrıntılı olarak görüşülmesi ve karara bağlanması ile sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi