Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KUZKA Yönetim Kurulu, 2020 Çalışma Programını Çankırı’da Görüştü

16 Kasım 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»KUZKA Yönetim Kurulu, 2020 Çalışma Programını Çankırı’da Görüştü
KUZKA Yönetim Kurulu, 2020 Çalışma Programını Çankırı’da Görüştü

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Kasım ayı yönetim kurulu toplantısı Çankırı’da yapıldı. Toplantıda Ajansın 2020 yılı çalışma programı ve bütçesini görüşüldü.  


Sinop Valisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Köksal ŞAKALAR başkanlığındaki toplantıya, Valimiz ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Bilge AKTAŞ, yönetim kurulu üyeleri Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Sinop Belediye Başkanı Barış AYHAN, Kastamonu İl Genel Meclisi Başkanı Güray PARÇAL, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup ÜÇÜNCÜOĞLU, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz FINDIKOĞLU, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN ve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan GENÇ katıldı.


Yönetim kurulu toplantısını Çankırı’da gerçekleştiren KUZKA, Kasım ayı toplantısında Ajansın 2020 Çalışma Programı ve Bütçesi, 2019 Fizibilite Desteği Programı ve Çankırı Yatırım Destek Ofisi yerinin değiştirilmesi konularını görüştü. 


Basına kapalı gerçekleştirilen toplantının ilk bölümünde Genel Sekreter Dr. Serkan GENÇ, Ajans faaliyetlerine ilişkin yönetim kurulu üyelerine bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.  Sunum sonrasında toplantı, gündem maddelerinin üyeler tarafından ayrıntılı olarak görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi