Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Korgun İlçesi Spor Salonu Projesi Devam Ediyor

08 Temmuz 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Korgun İlçesi Spor Salonu Projesi Devam Ediyor
Korgun İlçesi Spor Salonu Projesi Devam Ediyor

Öğrencilerimizin yarınlara emin adımlarla yürümesini sağlamak adına İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak okullarımızın fiziki alt yapı iyileştirme çalışmaları devam etmektedir. Çocuklarımızın fiziksel gelişimlerini tamamlamalarına, sporun önemini kavramlarına yardımcı olmak için ilçemizde ihtiyaç duyulan spor salonunu çocuklarımızın hizmetine sunmak istiyoruz.

Korgun İlçemizde çocuklarımızın spor alışkanlığı kazanmaları ve tüm motor becerilerini geliştirmeleri için spor salonu yapımı çalışmaları devam ediyor. 24.09.2018 tarihinde ihalesi yapılıp 12.10.2018 tarihinde sözleşmesi imzalanan projenin yapım çalışmalarına başlandı. Spor Salonu inşaatının KDV dahil 2.548.800,00 TL’ye tamamlanması planlanmaktadır.

Yatırımın ilimize kazandırılmasında, ihale süreçlerinde ve keşif çalışmaları sırasında desteklerini bizlerden esirgemeyen Sayın Valimize, ilimiz vekillerine, İlçe Kaymakamımıza, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine, Korgun Belediye Başkanlığına, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne teşekkür ederiz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi