Dolar : Alış : 32.1940 / Satış : 32.2520
Euro : Alış : 34.9265 / Satış : 34.9894
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1006 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KIZILIRMAK DEĞİŞİM İSTİYOR.

06 Şubat 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»KIZILIRMAK DEĞİŞİM İSTİYOR.
KIZILIRMAK DEĞİŞİM İSTİYOR.

MHP Kızılırmak’ta seçim bürosu önünde gövde gösterisi yaptı.Çok sayıdaki Kızılırmak lı vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreni coşkulu ve heyecan doluydu.

Belediye Başkan Adayı Bahattin bey projelerini anlatırken, bunlar şimdiye kadar niçin yapılmadı dedi.

Kızılırmak da mutlaka bir terminal binası yapacaklarını, bir gasilhane  yapacaklarını, balık üretim merkezi ve çiftlikler kuracaklarını açıkladı.

Sayın Güler’in ”Kızılırmak’ı yeniden daha modern bir şehir olarak inşa edeceğiz, Kızılırmak bizim yönetimimizde İnşallah küçük Çukurova olacak” sözleri seçmenlerde alkışlarla karşılık buldu.

MHP MYK üyesi Yusuf Naci Bayındır’da yaptığı konuşmada “hiçbir şekilde insanlarımızı dışlamak, ayrım yapmak için, kavga yapmak için değil; hizmet için belediye başkanlığına talibiz” dedi.

Sayın Bayındır konuşmasının devamında;

MHP divan üyesi Kadir Şekerci ve MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli’nin selamlarını ileterek başladığı konuşmasında Kızılırmak’ta şimdiye kadar yapılan iyi işler ve hizmetler için yapanlara teşekkür ediyoruz ancak bunları yeterli bulmuyor, biz daha iyisini yapacağımızı iddia ediyoruz.

Yanlışların üzerinde durmak geriye dönük tartışmak yerine geleceğe dönük doğru ve güzel işlerde insanlarımızla buluşmak istiyoruz.

Herkes bilsin ki Kızılırmak ve köylerinde yaşayan her insanımızı cenab-ı Allah’ın kutsal bir emaneti olarak kabul edip kucaklayacak, onların meşru ve yapılabilir taleplerini mutlaka değerlendireceğiz.

Her işimizde özellikle muhtarlarımızla, sizlerle mutlaka istişare edecek, belediyeyi ORTAK AKIL VE ORTAK KARAR’la hep birlikte yöneteceğiz.

Halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak bildiğimiz için bir ibadet şuuru içinde çalışacağımızdan herkes emin olsun.

Türkiye’nin içinde bulunduğu sıkıntıları detaylıca anlatırken Bayındır özellikle cumhur ittifakına dikkat çekti.

Cumhur ittifakının ruhuna halel getirmeden kötü yönetilen belediyeleri daha iyi yönetmek için, daha iyi hizmet getirmek için MHP olarak bilgili, çalışkan, dürüst, güvenilir, EHİL kadrolar yetiştirdiklerini ve uygulanabilir gerçekçi projeler hazırladıklarını anlattı.

Bunların nasıl ve ne ile yapılacağı sorusuna karşılık bütün yatırımların finansmanının garantisi MHP ve onun bilge lideri Devlet Bahçeli’dir dedi.

Bu konuda sayın cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile sayın Devlet Bahçeli’nin vardığı mutabakat en büyük teminatımızdır. Yalnız bunların değil, milli birliğimizin, vatan bütünlüğümüzün, devletimizin bekasının da teminatı MHP ve onun lideri Devlet Bahçeli beydir derken kürt türk kardeşliğinin önemini anlatıp kürtler ne kadar kürtse bizde o kadar kürdüz, biz ne kadar türksek kardeşlerimizde o kadar türktür diyen Alparslan Türkeşin sözlerini anlatırken 15 Temmuz’a dikkat çekti.

Türkiye’nin karşılaştığı sıkıntıları uzunca anlattıktan sonra bin yıllık kardeşliğimizi bozmaya çalışanlara engel olan, darbelere geçit vermeyen devletin bekası noktasında ferasetin temsilcisi, gerçek devlet adamı Devlet Bahçeli varken ülkemizde istikrarın bozulamayacağını dolayısıyla yapılacak yerel hizmetlerde finansman sorunu yaşanmayacağını herkesim bilmesini istiyorum dedi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel yönetim seçimlerinin önemine tekrar tekrar dikkat çekerken birlik ve beraberlik içinde yapılacak çalışmaların sonunda mutlaka başarı sağlanacağına dikkat çekti

Bu vesileyle de hepinize başarılar diliyor, müjdeli haberlerinizi bekliyor, adayımızı size; sizi de Allah’a emanet ediyorum diyerek 40 dakikayı aşan uzun konuşmasını alkışlar arasında bitirdi.

İl genel meclis üyesi Zekeriya Alkaş’ın dua ile seçim bürosu seçim bürosu açılış programı sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi