Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“Kimseyi Boş Durdurmayacağız”

11 Nisan 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»“Kimseyi Boş Durdurmayacağız”
“Kimseyi Boş Durdurmayacağız”

Başkan Esen’den Kadın Eğitim Kültür Merkezlerine Çat Kapı Ziyaret

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Oturmak için değil, çalışmak için geldik. Boş durmayacağız, kimseyi de boş durdurmayacağız.” dedi.

Makamı ziyaretçi akınına uğrayan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, bir yandan misafirleri ile ilgilenirken diğer yandan da belediye bünyesinde hizmet veren birimleri denetliyor.

Başkan Esen, Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi ile Esentepe Kültür Merkezine giderek çalışanlarını denetledi.

Burada çalışan yetkililerden bilgi alan Esen, Merkez bünyesinde verilen hizmetlerden faydalanan kursiyerlerle de bir süre sohbet etti. Kentin kaynaklarının, kent insanına yönelik olarak kullanılacağının altını çizen Esen, sosyal, kültürel, ekonomik ve bilimsel alanda üretimi teşvik eden bir anlayışın Çankırı Belediyesi’nde hâkim kılınacağını vurguladı. Üretimle ilgili çeşitli projeler geliştirdiklerini belirten Esen, “Halkımız bizi bu makama oturmak için değil, çalışmak için seçti. Yapacak çok işimiz var, bunun için çok çalışacağız. Boş durmayacağız, kimseyi de boş durdurmayacağız. Üretken belediyecilik vizyonumuz çerçevesinde bünyemizde hizmet veren tüm birimlerimiz ile üreteceğiz. Kazanan hem Çankırı halkı hem de Çankırı Belediyesi olacak.” ifadelerini kullandı.

Tüm birimlerden envanter kayıtlarını talep eden Esen, Çankırı Belediyesi’nin bundan sonraki süreçte kurumsal bir yapıya kavuşacağına dikkat çekti. Esen, Çankırı’da dayanışma ve huzuru sağlayan bir belediyecilik örneği göstereceklerini de sözlerine ekledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi