Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kadınlar Güçlensin, Türkiye Büyüsün

24 Eylül 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Kadınlar Güçlensin, Türkiye Büyüsün
Kadınlar Güçlensin, Türkiye Büyüsün

MHP Kadın Kolları Genel Koordinatörü ve Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay,  MHP’nin Türkiye genelindeki il ve ilçe kadın kolları başkanları ve kadın meclis üyeleri ile Genişletilmiş İstişare Toplantısı kapsamında bir araya geldi.

Taşlıçay, MHP Kadın Kolları tarafından “Kadınlar Güçlensin, Türkiye Büyüsün” temasıyla düzenlenen Genişletilmiş İstişare Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Milliyetçi Hareket’in kadınlarının, milletin hizmetinde geçmişine layık, liderine bağlı bir şekilde geleceğe yürüdüğünü belirtti.

MHP Kadın Kolları’nın 2023 stratejik hedeflerinin hazır olduğunu anlatan Taşlıçay, toplantının içeriğine ilişkin bilgi verdi.

Nevin Taşlıçay, “Biz 2019 yerel seçimlerine hazırız. İddialıyız 2019 yerel seçimleri kadınlarımızın seçimleri olacaktır. İddialıyız 81 ilde kadınlarımız partimizin lokomotifi olacaktır. İddialıyız, kadın sorununu çözecek iradenin yegane sahibiyiz. Bizler çözümün tarafı olacağız. Edilgen değil, etken olacağız. ” dedi.

Toplantılarda şehrimizden, MHP Kadın Kolları Başkanı Sayın Huriye YILMAZ, Belediye Meclis Üyesi Sayın Özlem DEMİRCİ  ve son dönem vekil adayımız Sayın Pelin YILIK hazır bulundular.

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi