Dolar : Alış : 31.1201 / Satış : 31.1761
Euro : Alış : 33.6543 / Satış : 33.7149
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İYİ Partiden Başkan Boz’a Ziyaret

04 Ekim 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İYİ Partiden Başkan Boz’a Ziyaret
İYİ Partiden Başkan Boz’a Ziyaret

İYİ Parti Sosyal Politikalar ve Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Yanıkömeroğlu’na Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altındaş, 23. Dönem Mersin Milletvekili Behiç Çelik, İyi Parti İl Başkanı Bora Kanat, Merkez İlçe Başkanı Erkan Yakup Doğan ile idare kurulu üyeleri de eşlik etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Çankırı ile ilgili projelerini misafirlerine anlattı. Çankırı’nın ülke ve dünya çapında Tuz Mağarası gibi çok önemli bir değeri elinde bulundurduğuna dikkat çeken Başkan Boz, Tuz Mağarasında başlatılan çalışmaların tamamlanması ile birlikte aylık 100–150 bin ziyaretçiyi Çankırı’ya beklediklerini ifade etti. İyi Partili konuklar, Çankırı’nın acil ihtiyaçları için yapılacak çalışmaları da Başkan Boz’un kendisinden dinledi. Heyet, Başkan Boz’un Çankırı halkı ile kısa sürede güzel bir ivme yakaladığını belirterek başarılı bir hizmet süreci diledi.

Boz, siyasi düşünceleri ne olursa olsun Çankırı halkı için doğru bir çalışmaya destek verecek herkese canı gönülden kapılarının açık olduğunu belirtti. Boz, “Tuz Mağaramızı bolca anlattık, tuzumuzdan da bahsettik. Sizleri buradan beyaz elmasımızı takdim etmeden göndermek istemeyiz.” diyerek konuklarına tuzdan ibrik takdim etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi