Dolar : Alış : 32.1203 / Satış : 32.1782
Euro : Alış : 34.9383 / Satış : 35.0013
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1007 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İstihdam Seferberliği 2019 Teşvikleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

05 Nisan 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İstihdam Seferberliği 2019 Teşvikleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
İstihdam Seferberliği 2019 Teşvikleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 2019 yılında istihdam seferberliği başlatması konusunda ilimizde çalışmalarını gerçekleştiren yatırımcılarımıza, teşvikler hakkında bilgi verilmesi için 100. Yıl Kültür Merkezinde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 

Toplantıya Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları ile STK temsilcileri ve yatırımcılar katıldı. Toplantıda Ticaret Borsası Başkanı Erdal ASLAN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN’in konuşmalarının ardından Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ “Değerli mesai arkadaşlarım, saygı değer iş adamlarımız hoş geldiniz. Çok hayırlı bir nedenden burada toplanmış bulunuyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başkanlığında, önderliğinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile işbirliği içerisinde yeni bir istihdam seferberliği yılı içerisindeyiz. Akşam evine bir şey götüremeyen bir babayı ya da evladı iş sahibi yapıyorsunuz, çok hayırlı bir şeydir. Hakikaten bu nedenle sırf istihdam sağladığı için değil üretime de katkılar sağladığı için istihdam seferberliği ülkemiz için faydalı bir projedir. Başta Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na bu kampanyaya katılımlarınızdan dolayı ilimizdeki iş adamlarımıza teşekkür ediyor, inşallah ilimizde de tatmin edici bir istihdam artışı sağlanmasını temenni ediyorum. Hepinizi sevgi saygı ve muhabbetlerim ile selamlıyorum.” Şeklinde konuştu.

 

Yatırımcılar ve vatandaşlarımız ile Kamu Kurumlarımız arasında gerçekleşen soru cevap bölümünün ardından toplantı sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi