Dolar : Alış : 32.1203 / Satış : 32.1782
Euro : Alış : 34.9383 / Satış : 35.0013
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1007 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İşte Türkiye’nin en genç belediye başkanı

03 Nisan 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İşte Türkiye’nin en genç belediye başkanı
İşte Türkiye’nin en genç belediye başkanı

İlimiz Yapraklı ilçesinde belediye başkanı seçilen 27 yaşındaki Ömer GÜNGÖR,  göreve başlayacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) aday olan Sayın GÜNGÖR, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde resmi olmayan sonuçlara göre, yüzde 42,32 oy alarak belediye başkanı oldu.

İlçe halkının, genç olmasını tedirginlikle karşıladığını aktaran GÜNGÖR,   “Evet genciz ama gençliğin verdiği enerji daha fazla. Biz bu enerjiyi memleketimize hizmet etmek için kullanmak istiyoruz.” dedi.

Ah gençliğim, şimdi genç olmak vardı, şimdi sizin yaşınızda olmak vardı  sözleri ile mevcut durumu eleştiren ilçe halkının da teveccühü ile Belediye Başkanı seçilen Sayın Başkan evvelce Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanlığı görevinde de bulunmuştu.

Genç yaşına rağmen, aldığı sorumluluğun gereğini, azimli ve özverili çalışmaları, disiplinli davranışları, kılık – kıyafet ve dürüstlüğü ile emsallerine örnek olacak şekilde başarı ile ifa eden Yeni Başkana, yeni görevinde de başarılar diliyoruz.

Rabbim yolunu, şansını, bahtını açık etsin.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi