Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İşte İsmail Hakkı Esen’in Projeleri

10 Mart 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İşte İsmail Hakkı Esen’in Projeleri
İşte İsmail Hakkı Esen’in Projeleri

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, projelerini Veli Erdem Karakülah ve Ozan Manas’ın sahne aldığı gecede kamuoyu ile paylaştı.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda konuşan İl Başkan Vekili Recep Çapar, yerel seçimleri kazanarak Çankırı’da oluşan sorunları tek tek çözmek istediklerini anlattı. 

Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba da partisinin adayı olan İsmail Hakkı Esen’in ahlakı, dürüstlüğü ve hakkaniyeti ile tanındığına vurgu yaparken, Çankırı Belediyesi’nin işin ehline teslim edilmesi gerektiğinin altını çizgi.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy da Çankırı’da AKP ve MHP adaylarının yarıştığını dile getirirken, “Burada oluşan eksikleri hiç çekinmeden söyleyeceğiz. Mesela diline doladıkları Alparslan Türkeş Parkı’nı 3 dönemdir yapmadıklarını söylememiz gerek. Şehrin ortasından geçen Tatlıçay’ın çehresini 15 yıldır yapamadıklarını anlatmamız gerek. Trafik ve sosyal alanları zaten hepiniz görüyorsunuz. Biz söylememiz gerekeni söylemekten asla ve asla geri durmayız” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen de projelerini katılımcılara anlattı.

Esen, projelerini seçim gezilerinde gelen talepler doğrultusunda oluşturduğunu ifade ederken, “Biz 13 yaşındaki çocuktan da, 80 yaşındaki teyzeden de proje önerileri aldık. Bu önerileri projeleştirip karşınıza çıktık” diye konuştu.

ALPARSLAN TÜRKEŞ’E AYRI BİR PARANTEZ AÇTI

Esen, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş ismi ile 3 dönemdir dalga geçildiğini ve AKP’nin yeni dönem için de seçim beyannamesinde kullandığı Alparslan Türkeş Parkı için ayrı bir parantez açtı. Esen, Hıdırlık Mevkii’ne oluşturacakları ve içerisinde kültür merkezi, kır düğün salonu ile restoran ve kafeteryaların bulunacağı Alparslan Türkeş Yaşam Kompleksi için “Bu bizim mega projemiz, göreve gelir gelmez bu projeyi hayata geçireceğiz ve Başbuğumuzun adını Çankırı’mızın en gösterişli yerinde yaşatacağız” dedi.

Proje sunumunun ardından Veli Erdem Karakülah ve Ozan Manas sahne aldı.

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi