Dolar : Alış : 30.8388 / Satış : 30.8944
Euro : Alış : 33.2640 / Satış : 33.3239
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İnsansız Hava Aracı Proje Ekibi Gazi Meclisi Ziyaret Etti

16 Şubat 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İnsansız Hava Aracı Proje Ekibi Gazi Meclisi Ziyaret Etti
İnsansız Hava Aracı Proje Ekibi Gazi Meclisi Ziyaret Etti

Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız Hanımefendi Karatekin İHA Proje Ekibini Gazi Meclisimizde konuk ettti.

Milli Eğitim Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Çankırı TOBB Fen Lisesi Karatekin İHA proje ekibini TBMM’de ağırladı.

Okul Müdürü Nazır Şahin, Müdür Başyardımcısı Ümit Erkan, Proje Koordinatörü Ömer Sağır ile birlikte Proje Ekibinden bir grup öğrenciyi TBMM’ye davet eden Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Karatekin İHA Projesinin başarısından gurur duyduklarını belirterek Okul Müdürü Nazır Şahin başta olmak üzere öğrencileri ve proje ekibini gönülden kutladıklarını belirtti.

Karatekin İHA Projesi hakkında öğrencilerden bilgi alan Zeynep Yıldız, böyle başarılı bir projenin Çankırı’dan çıkmış olmasından dolayı bir Çankırılı olarak gurur duyduklarını ifade etti. Öğrencilere bizzat refakat ederek TBMM’yi gezdiren Yıldız, projeye her konuda destek olma sözünü verdi.

TBMM ‘de Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu’nu da ziyaret eden Karatekin İHA Proje ekibi, proje çalışmaları hakkında Çivitçioğlu’na bilgi verdi. Salim Çivitçioğlu TOBB Fen Lisesi Müdürü Nazır Şahin’e başarılı proje çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, proje ekibi ve öğrencileri kutladı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi