Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ILGAZ Ülkü Ocakları Açıldı.

23 Şubat 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»ILGAZ Ülkü Ocakları Açıldı.
ILGAZ Ülkü Ocakları Açıldı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Dr. Sinan ATEŞ Bey’in Talimatlarıyla İl Ocak Başkanı M. Alperen ŞAHİN Ilgaz Ülkü Ocaklarının açılışını gerçekleştirdi. Açılış konuşmalarını yapan ŞAHİN daha sonra ocak binasında Ilgaz ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelerek hasbihal etti.

İl Ocak Başkanı M. Alperen ŞAHİN;
“Bizler inanıyoruz ki; hak yolunda gidenlerin, hakikati arayanların yardımcısı Cenab-ı Allah’tır. Bütün zorlukların üstesinden gelecek, imanlı, ilim ve irfan sahibi, vatan millet sevdalısı nesiller, dün olduğu gibi bugün de kutlu Ocağımızdan çıkacaktır. Yarının Aziz SANCAR’ları bizlerin gayreti, sizlerin desteği ile bu kutlu Ocak’tan yetişecektir. Genel Başkanımız Dr.Sinan ATEŞ Bey’in sıklıkla belirttiği: ‘Hayal eden bir Türk Gençliği hayal ediyoruz. Düşünen, konuşan, fikir üreten ve uygulayan bir Türk Gençliği hayal ediyoruz.’’ Sözlerinden aldığımız işaretle önümüze bakacak, eğitimini tamamlamış, her alanda kendini geliştirmiş, gelecek adına fikirleri ve hedefleri olan nesilleri yetiştirmek için dur durak bilmeden çalışacağız.

Ilgaz Ülkü Ocakları’na bu binayı kazandırmakta büyük emeği olan Genel Başkanımız sayın Dr. Sinan ATEŞ Bey’e , geçmiş dönem Çankırı Ülkü Ocakları il Başkanımız Sayın Yasin DEMİR Bey’e, ilçe Ocak Başkanımız Sayın Serdar Bayram MUSLU Bey’e ve her türlü desteğini bizlerden esirgemeyen, Ilgaz Belediye Başkanımız Sayın Arif ÇAYIR Bey ve kıymetli Ilgaz teşkilatımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Bu vesileyle bizleri bir araya getiren Cenab-ı Allah’a şükürler olsun diyor, Rabbim’den bu kutlu Ocağımızda hayırlı ve güzel işler yapmayı bize nasip etmesini diliyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi