Dolar : Alış : 32.1940 / Satış : 32.2520
Euro : Alış : 34.9265 / Satış : 34.9894
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1006 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İl Müftüsünden İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Ziyaret

01 Ekim 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İl Müftüsünden İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Ziyaret
İl Müftüsünden İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Ziyaret

Çankırı’da bu yıl ilk defa eğitime başlayan Karatekin Üniversitesi İslami İlimler Fakültesinde öğrenim gören öğrencileri İl Müftüsü Bürhan KELEŞ, Müftü Yardımcısı Melek OVACIKLI, Gençlik Koordinatörü ve KYK Manevi Danışmanlık Görevlileri ile birlikte ziyaret etti.

İslami İlimler Fakültesi öğrencileri ile tanışan müftü KELEŞ gençlere önemli tavsiyelerde bulunarak “Geleceğin İmam, Vaiz ve Müftüleri olacak olan sizleri şehrimizden uğurlarken sadece üniversite diploması almış olarak giden değil, aynı zamanda kendini yetiştirmiş, bilgi ve beceriler ile donanmış gençler olarak uğurlamak istiyoruz. Bu amaçla açtığımız Diyanet Gençlik Çalışmaları Merkezimize sizleri her daim bekliyoruz. Diyanet Gençlik Çalışmaları Merkezimizde açacağımız Diyanet Okuma salonu çalışmamız kapsamında, Başkanlığımızın İlahiyat öğrencilerine yönelik hazırladığı programı uygulayacağız. Bu programa katılan öğrencilerimize burs ve çeşitli sosyal ve kültürel faaliyet imkânı sunacağız.

Çankırı İl Müftüsü olarak sizlerin burada bir velisi gibi her zaman yanınızda olacağız. Ayrıca bu yıl açtığımız İyilik Evlerimiz ile de sizlere barınma ve diğer konularda her daim yardımcı olacağız. Tekrar sizlere İlahiyatı tercih ettiğiniz için tebrik ederim” diyerek öğrencilerle Gençlik koordinatörü ve KYK Manevi Danışmanlık Görevlilerini tanıştırdı.

Ziyaretin sonunda bütün öğrencilere Kuranı Kerim ve çeşitli kitaplar hediye edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi