Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

10 Temmuz 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı
İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

İl İdare Şube Başkanları ile AB’ye Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ın Başkanlığında, 10.07.2019 tarihinde Hacı Ali Tesislerinde 14.30’da gerçekleştirildi.


Toplantıya Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre KILIÇ, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, İl İdare Şube Başkanları, STK temsilcileri ve basın mensupları katıldı.


Toplantının açılış konuşmasını yapan Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, “Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu toplantımızda TKDK İl Koordinatörlüğümüzün IPARD Programları ve projeler hakkında bir sunumunu dinleyeceğiz ve ardından Cumhurbaşkanlığımızın genelgesi okunacak. Toplantımıza genel idare konularının görüşülmesi ile devam edeceğiz” dedi.


TKDK İl Koordinatörü Emre AKBIYIK’ın sunumundan sonra İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Gazi BAYKALER, Cumhurbaşkanlığı genelgesini okudu. Akabinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal ÖZDEMİR, “Sıfır Atık Projesi” kapsamında uygulanacak yol haritası ve yapılacak diğer işlemler hakkında bilgi verdi.
Toplantı, genel idare konularının görüşülmesi ve yapılan istişarelerin ardından sona erdi.

BIYIK’ın sunumundan sonra İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Gazi BAYKALER, Cumhurbaşkanlığı genelgesini okudu. Akabinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal ÖZDEMİR, “Sıfır Atık Projesi” kapsamında uygulanacak yol haritası ve yapılacak diğer işlemler hakkında bilgi verdi.
Toplantı, genel idare konularının görüşülmesi ve yapılan istişarelerin ardından sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi