Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İl Emniyet Müdürlüğünde Trafik Güvenliği Konferansı Yapıldı

06 Mayıs 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İl Emniyet Müdürlüğünde Trafik Güvenliği Konferansı Yapıldı
İl Emniyet Müdürlüğünde Trafik Güvenliği Konferansı Yapıldı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Trafik Haftası nedeniyle Trafik Güvenliği Konferansı gerçekleştirildi. İl Emniyet Müdürlüğü binasında verilen konferansa Vali Vekili Zeki KARACA, Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇAKMAK, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, daire amirleri, okul müdürleri, muhtarlar, imamlar STK temsilcileri ile diğer davetliler katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan konferansta konuşan İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, trafik kurallarına uymanın önemine değindi. Daha sonra konferans veren Karatekin Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Yeşim YASAK, Trafik Güvenliğinde İnsan Faktörü ve Denetimin Yeri konularında bilgilendirme yaptı.
Konferans sonunda İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, ve Çankırı Belediyesi’nde başarıyla görev yapan trafik polisi, bekçi, uzman jandarma ve zabıta memuruna başarı belgeleri Vali Vekili Zeki KARACA ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi. Konferans ödül töreninin ardından sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi