Dolar : Alış : 30.8388 / Satış : 30.8944
Euro : Alış : 33.2640 / Satış : 33.3239
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İl Danışma Komisyon Toplantısı Yapıldı

27 Ağustos 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İl Danışma Komisyon Toplantısı Yapıldı
İl Danışma Komisyon Toplantısı Yapıldı

İl/ilçe Millî Eğitim Müdürlükleri Yönetmeliği’nin 24. maddesi gereğince Valilik BirlikSalonunda, Vali Yardımcımız Mustafa Emre KILIÇ başkanlığında İl Milli Eğitim DanışmaKomisyonu toplandı.

Vali Yardımcımız Mustafa Emre KILIÇ, yaptığı açılış konuşmasında; yılda iki defagerçekleştirilen bu toplantının ilimiz eğitim durumunun yansıtıldığı ayrıca başarınınyükseltilmesine yönelik tedbirlerin ve çalışmaların paylaşıldığı bir nitelikte olduğu vekatılımcıların görüş ve önerileri ile toplantının çok daha önem kazandığını belirtti.

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK tarafından, Millî Eğitim Müdürlüğüne aitbilgilerin ve çalışmaların sunumunun yapıldığı toplantıda ilimizin eğitim çalışmaları tümyönleriyle ele alındı. Toplantıda yapılan sunumda ilimizin öğretmen sayısı, öğrenci sayısı,gerçekleştirilen projeler, yatırımlar, sınav başarıları, gerçekleştirilmesi planlanan eğitimstratejileri, istatistiki veriler tek tek paylaşıldı. İstatistiki verilerin ışığında ilimizin eğitimdurumunun fiziki kapasite, sosyal aktiviteler ve birçok alanda ulusal düzeydeki başarıyönünde yükselme eğilimi gösterdiği gözlendi. Ayrıca ÖZTÜRK; “eğitimde sağlanan bubaşarıda emeği geçen tüm paydaşlara teşekkürlerini iletti.”

Sunumun ardından tüm paydaşların katılımıyla paylaşımda bulunularak ortaya çıkan fikir ve öneriler kayıt altına alındı. Gelecek eğitim öğretim yılı için iyi dilek ve temenniler belirtilerek toplantı sona erdirildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi