Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İhtiyaç Sahibi Öğrencilerimize Kırtasiye Yardımı Yapıldı

26 Ekim 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İhtiyaç Sahibi Öğrencilerimize Kırtasiye Yardımı Yapıldı
İhtiyaç Sahibi Öğrencilerimize Kırtasiye Yardımı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün İnternet Sayfasından Duyurduğu Şekliyle;

Çankırı Belediye Başkanlığı ve Çankırı Ticaret Borsası tarafından ilimizde eğitim öğretim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik kırtasiye yardımında bulunuldu.

Çankırı Belediye Başkanı Sayın Hüseyin BOZ, ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik 1600 adet kırtasiye malzemesi yardımında bulundular. Yapılan görüşmelerde Sayın Hüseyin BOZ, Çankırı Belediye Başkanlığı olarak eğitim öğretime her zaman tam destek olduklarını, maddi imkânsızlıkların eğitim öğretim süreçlerinin asla önüne geçmemesi gerektiğini ve bu konularda her zaman destekçi olduklarını belirtmişlerdir.

Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdal ASLAN, öğrencilerimizin kırtasiye ihtiyaçlarını gidermek için 1200 adet kırtasiye malzemesi yardımında bulundular. Yapılan ziyaretlerde Sayın Erdal ASLAN, Çankırı Ticaret Borsası olarak eğitim öğretime verdikleri önemden bahsederken öğrencilerimizin eğitim ve öğretimi için her zaman destekçi olduklarını belirtmişlerdir.

Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak Çankırı Belediye Başkanlığına ve Çankırı Ticaret Borsasına eğitim öğretime katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi