Dolar : Alış : 32.1940 / Satış : 32.2520
Euro : Alış : 34.9265 / Satış : 34.9894
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1006 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı İlimizde Trafik Denetimlerine Katıldı

03 Haziran 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı İlimizde Trafik Denetimlerine Katıldı
İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı İlimizde Trafik Denetimlerine Katıldı

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI İlimizde trafik uygulamalara katılarak, bayram için yola çıkan vatandaşlara hayırlı yolculuklar diledi.
Bolu Gerede’den sonra Çerkeş ilçemizde uygulamaya katılan İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI’yı Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTCİOĞLU, Çerkeş Kaymakamı Kemal Sefa GÖKMENOĞLU, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan SOPACI, Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan YARIM ve diğer yetkililer karşıladı. Uygulama noktasında duran araçlara bulunan çocuklara çeşitli hediye veren Bakan Yardımcısı Çataklı, kırmızı düdük vererek hata esnasında kullanmalarını söyledi. 


ÇATAKLI, Çerkeş Belediyesini de ziyaret ettikten sonra Ilgaz ilçesine hareket etti. Burada Ilgaz Kaymakamı Muhammed GÜRBÜZ tarafından karşılanan ve trafik uygulamasına katılan İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI buradan Çankırı Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü önündeki uygulamaya da katıldı. Burada ÇATAKLI’ya Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN ve Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre KILIÇ da eşlik etti. ÇATAKLI daha sonra Ankara’ya hareket etti. 
Çerkeş, Ilgaz ve İl Merkezindeki Bayram öncesi trafik uygulamalarına Merkez, Ilgaz ve Çerkeş Jandarma ekipleri ile Emniyet ekipleri katılıyor. Bayram boyunca devam edecek olan denetimlerde sürücülere trafik kurallarına uymaları gerektiklerini anlatan broşürler, çocuklara ise kırmızı düdük hediye ediliyor. “Bu Yolda Hep Birlikteyiz” sloganıyla gerçekleştirilen denetimlerde çocuklara verilen sürücü seyahat karneleriyle hem çocukların trafik kurallarını öğrenmesi hem de sürücülerin yollarda daha dikkatli olmasının sağlanması amaçlanıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi