Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesi Gazilerimizi Ağırladı

13 Aralık 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesi Gazilerimizi Ağırladı
Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesi Gazilerimizi Ağırladı

Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. yılı münasebetiyle Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesi öğrencileri Muharip Gaziler Derneği ve Kıbrıs Gazileri ile buluştu.

Duygusal bir ortamda geçen buluşmaya Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet ÇELİK, Kıbrıs Barış Harekatında Gazilik mertebesine ulaşan Hüseyin EROĞLU, Mustafa SARIKAYA, Şerif HARMANCI, Bünyamin AYHAN ve Satılmış ERDOĞAN katıldı. Gazilerimiz 1974 Kıbrıs Barış Harekatında yaşanılanları öğrencilerimize aktardılar, öğrencilerimize tavsiyelerde bulundular.

Gazilerimiz ve öğrencilerimize hitap eden okul müdürü Mürsel EROĞLU, ” Mensubu olduğumuz ulusumuzun içinden her dönem kahramanlar çıkmıştır. Bugün burada kahramanlarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Gayemiz kahramanlarımızın geçmişte vatan toprakları için yaptıklarını, gelecek nesillerimize aktarmak. Sizlerin huzurunuzda bizlere daha müreffeh bir vatan bırakmak adına yapmış oldukları fedakarlıklar için gazilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Öğrencilerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu dile getiren gazilerimiz organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen idarecilerimize teşekkür ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi