Dolar : Alış : 32.1940 / Satış : 32.2520
Euro : Alış : 34.9265 / Satış : 34.9894
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1006 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Esen “ Gayret Bizden, Takdir Vatandaşımızdan, Yardım Allah’tan”

31 Mayıs 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Esen “ Gayret Bizden, Takdir Vatandaşımızdan, Yardım Allah’tan”
Esen “ Gayret Bizden, Takdir Vatandaşımızdan, Yardım Allah’tan”

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  Ramazan Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Ortak akıl, ortak karar ile birlik, beraberlik vurgusu yapan Esen, Ramazan ayı etkinliklerini de değerlendirerek “ Gayret bizden, takdir vatandaşımızdan, yardım ise Allah’tan” dedi.  Mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğimiz, manevi ikliminden istifade etmeye çalıştığımız Ramazan ayının sonuna gelerek hep birlikte bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşamaktayız.

Ramazan ayı içerisinde Büyük Camii altına kurduğumuz iftar çadırımızda özellikle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için verdiğimiz iftar yemekleri ile güzel bir geleneğimizi bu yıl da devam ettirdik. İftar sofralarımıza destek olan kurum, kuruluş ve şahıslara ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Başlattığımız Gıda Bankası Projemize Ramazan ayı süresince vatandaşlarımızın gösterdiği yoğun ilgi de bizleri ziyadesi ile memnun etti. Çankırı halkının öz değerlerine bağlılığı ve yardımlaşmadaki yarışı, Yaranlar Diyarı Çankırımıza yine çok yakıştı. Misafirimiz olarak iftar sofralarımızı zenginleştiren ve hayırsever vatandaşlarımızdan  Allah razı olsun.

Yine Ramazan ayında Cuma ve Cumartesi günleri Karatekin Parkı’nda kurduğumuz Ramazan Sokağı, vatandaşlarımızı iftar sonrasında da bir araya getiren güzel etkinliklere ev sahipliği yaptı. Çivitçioğlu Medresemiz, muhabbet etmek isteyenleri ağırladı. Tüm etkinliklerimiz; gönül köprülerinin kurulması, özlemini duyduğumuz paylaşma, kaynaşma, yardımlaşma ve dayanışma duygularının pekiştirilmesi için önemli vesiledir. Gerçekleştirdiğimiz her çalışmada gayret bizden, takdir vatandaşımızdan, yardım ise Allah’tandır.

Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerim başta olmak üzere Türk-İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, hep birlikte nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyorum.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi