Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“EKSİĞİMİZ OLABİLİR, YANLIŞIMIZ ASLA”

15 Kasım 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»“EKSİĞİMİZ OLABİLİR, YANLIŞIMIZ ASLA”
“EKSİĞİMİZ OLABİLİR,  YANLIŞIMIZ ASLA”

Başkan Esen Partilileri ile bir araya geldi

“EKSİĞİMİZ OLABİLİR,  YANLIŞIMIZ ASLA”

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, partilileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Belediye çalışmalarını ve görev süresi boyunca yapılan icraatları değerlendiren Başkan Esen, “Eksiğimiz olabilir, ama yanlışımız asla olmaz” dedi.

Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde gerçekleşen yemeğe Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hasan Çakır, Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz, Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Mustafa Alperen Şahin ile çok sayıda partili katıldı.

Misafirlerini tek tek kapıda karşılayan Başkan Esen, parti büyükleri ile uzun uzun sohbet etti.

Çalışma rotasını çeşitli istişareler sonucunda belirlediklerini anlatan Başkan Esen, bu kapsamda siyasi partiler, meslek grupları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile görüştüklerini ve bu görüşmelerin devam edeceğini kaydetti.

Yemeğin ardından kürsüye çıkan Başkan Esen, Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik vizyonu kapsamında çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Gereksiz harcama ve israfın önüne geçerek belediye bütçesini kısa sürede düzene koyduklarını dile getiren Başkan Esen, “Biz seçildiğimiz gün, Beytül Mal’a Şehrül Emin olacağız demiştik. Başkanlık makamına oturduğumuz gün parti rozetimizi çıkartıp, Çankırı’nın belediye başkanı olmaya gayret ettik. Kimseyi kimseden ayırmadık, ötekileştirmedik. Başlattığımız tasarruf uygulamaları ile kısa sürede belediye ekonomisini düzene koyup, kendi bütçesi ile hizmet üreten bir belediye haline geldik. Gururla söylemeliyim ki, turizme açmayı planladığımız Tuz Mağarasındaki proje çalışmaları da, tadilat çalışmaları devam eden sosyal tesis de tamamen belediyemizin kendi bütçesi ile inşa edilmektedir. Ayrıca oluşturduğumuz belediye üretim atölyesi, belediyemizin iş elbiselerinin yanı sıra çevre belediyelerin iş elbisesi ihtiyaçlarına da cevap vermektedir” ifadelerini kullandı.

Çankırı’da yaşayan tüm insanların yaşam kalitesini artırmayı ülkü edindiklerinin altını çizen Başkan Esen, “Amacımız, Çankırı’da yaşayan her kardeşimizin rahat, huzur ve mutluluğudur. Bunun için toplumun tüm kesimlerine ulaşıyor, herkesin fikrini alıyoruz. Ana felsefemiz olan Ortak Akıl, Ortak Karar düsturu çerçevesinde yaptığımız çalışmalarda sizlerin de destek, düşünce ve görüşlerinize ihtiyacımız var” diye konuştu.

Katılımcılara söz hakkı verip görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Esen, “Bizler de insanız, eksiğimiz, olabilir, ama yanlışımız olmadı, kesinlikle olmayacaktır. Tertemiz ideallerimiz ve muhteşem projelerimizle milletimize hizmet etmeye kararlıyız. ” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi